12.4 C
Deurne
zaterdag 9 augustus 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurnePentanque-spelers uit Deurne, Liessel en Neerkant gaan strijd met elkaar aan bij...

Pentanque-spelers uit Deurne, Liessel en Neerkant gaan strijd met elkaar aan bij mix-koppeltoernooi

Leden van jeu de boules-verenigingen Tic Tac uit Deurne, De Most uit Neerkant en D’n Bolker uit Liessel gaan zaterdag de strijd met elkaar aan bij het Groot Deurne mix-koppeltoernooi. Deze wedstrijd wordt jaarlijks gespeeld op het terrein van de Liesselse petanque-club, waar acht banen liggen aan de achterzijde van gemeenschapshuis De Kastanje.

De teams worden bij het toernooi door loting samengesteld en er zijn verschillende geldprijzen te winnen. In de feesttent kunnen de deelnemers ook een hapje en drankje nuttigen. De wedstrijden beginnen om 11.00 uur.

Op donderdagmiddag 21 augustus vindt er bij D’n Bolker ook een open mix-koppeltoernooi plaats. Hieraan kan door alle jeu de boules-liefhebbers worden deelgenomen. Inschrijving is mogelijk vanaf 13.00 uur. Het toernooi start om 13.30 uur.

Foto: Pexels

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen