5.4 C
Deurne
zondag 28 december 2025
ANIM-DMG-2
Home- DeurneGemeente praat inwoners bij over plannen voor nieuw Deurnes zwembad tijdens inloopavond

Gemeente praat inwoners bij over plannen voor nieuw Deurnes zwembad tijdens inloopavond

De plannen voor een nieuw zwembad in Deurne beginnen steeds meer vorm te krijgen. Toch moet er nog veel gebeuren voor er in het water kan worden gedoken op het terrein aan de Beukenstraat. Zo dient de gemeente nog alle benodigde grond in bezit te krijgen en moet het omgevingsplan worden aangepast. Om inwoners bij te praten over al die veranderingen houdt de gemeente dinsdag 6 januari 2026 een inloopavond in het Huis voor de Samenleving.

“Tijdens deze bijeenkomst geven we uitleg over het ontwerp en het proces. Je kunt het plan inzien en vragen stellen”, aldus de gemeente.

Verkeers- en parkeeroverlast
Eerder dit jaar hebben omwonenden en andere betrokkenen al laten weten wat zij belangrijk vinden bij de komst van het zwembad. Daarbij bleek dat wijkbewoners dit ook het moment vinden om de verkeers- en parkeeroverlast op te lossen in de Sint Jozefparochie.

“Tussen de woningen aan de Wilgenhof en het zwembad zien zij graag een groene afscheiding”, zegt de gemeente. Datzelfde geldt voor het gedeelte tussen het Knoflookpad en het toekomstige zwembad.

‘Opgaan in de omgeving’
Ook vinden omwonenden dat het gebouw met de twee binnenbaden moet ‘opgaan in de omgeving’. “Bijvoorbeeld door het gebruik van natuurlijke materialen”, aldus de gemeente. Als alles volgens planning verloopt, gaat het nieuwe zwembad eind 2028 open. Zolang de nieuwe locatie nog niet gereed is, blijft ‘De Wiemel’ geopend.

De inloopavond vindt dinsdag 6 januari 2026 van 19.00 tot 20.30 uur plaats in de Peelzaal van het Huis voor de Samenleving aan de Markt 1 in Deurne. Aanmelden voor deze bijeenkomst kan tot en met maandag 5 januari 2026 door een email te sturen naar info@deurne.nl onder vermelding van ‘zwembad’.

Foto: Pexels

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen