De Kwadestaartweg in Deurne wordt in de maanden juni en juli gedeeltelijk afgesloten voor doorgaand verkeer in verband met wegwerkzaamheden. In twee fases wordt er dan asfaltonderhoud uitgevoerd. Omleidingen worden ter plaatse aangegeven.
Het werk begint op het gedeelte tussen Gebroeders Aldenzee tot de Goorseberglaan. Dit stuk van de Kwadestaartweg gaat dicht van maandag 1 juni tot en met vrijdag 26 juni. In de tweede fase van de werkzaamheden wordt het wegdek van de Milhezerweg tot Gebroeders Aldenzee aangepakt. Hiervoor is dit deel afgesloten voor doorgaand verkeer van maandag 29 juni tot en met vrijdag 24 juli.
Tijdens het werk blijft de Kwadestaartweg voor hulpdiensten wel bereikbaar. De onderhoudswerkzaamheden worden in opdracht van de gemeente uitgevoerd door VGB Asfalt.
Foto: DMG







