Home- DeurneDerde editie van Gladiatoren van Deurne in de maak: ‘We gaan er...

Derde editie van Gladiatoren van Deurne in de maak: ‘We gaan er een waanzinnig mooi spektakel van maken’

Er is een derde editie van Gladiatoren van Deurne in de maak. Dit heeft initiatiefnemer John Bersch zaterdag exclusief aan DMG bekendgemaakt. Er is ook al een datum geprikt voor het Business Boxing Event: “Op zaterdag 17 april 2027 stapt een nieuwe lichting gladiatoren in de boksring om samen geld in te zamelen voor het goede doel”, aldus Bersch.

Bij de eerste keer in 2022 werd er met het evenement 22.500 euro opgehaald voor het TEJO-huis in Deurne en bij de editie twee jaar geleden werd in totaal 24.000 euro ingezameld. Toen werden er cheques van 6.000 euro uitgereikt aan Leentjebuurt Speel-O-Theek, Stichting de Ossenbeemd, Stichting Ons Thuis en Stichting Grip op Schuld Deurne.

Green Valley Estate
Wat de goede doelen worden bij de derde editie van Gladiatoren van Deurne is nog niet duidelijk. “Misschien wordt het weer één doel net als met het TEJO-huis, maar het kunnen er ook meerdere worden”, vertelt Bersch.

Wel is duidelijk dat het evenement opnieuw gaat plaatsvinden bij Green Valley Estate. “Dit is eigenlijk gewoon de meest geschikte locatie om een event als dit te organiseren. We voelen ons daar helemaal thuis en er is voldoende capaciteit om alle bezoekers te ontvangen. Komende editie krijgt ook weer het thema Peaky Blinders met de jaren 20-sfeer en dat past perfect op die locatie.”

Waanzinnig mooi spektakel
Bij de derde keer dat het evenement plaatsvindt wil Bersch flink gaan uitpakken: “We gaan er echt een waanzinnig mooi spektakel van maken.” Dat betekent wel dat de organisatie weer op zoek moet naar nieuwe ondernemers die de boksring in willen voor het goede doel. “We hebben sowieso een paar deelnemers van eerdere edities die destijds na afloop zeiden dat ze er nog wel een keer voor willen gaan. Geen idee of ze daar nog steeds zo over denken”, lacht Bersch.

Het mooiste vindt hij het als er weer een heel legioen nieuwe boksers het tegen elkaar op gaan nemen. “We zoeken 20 tot 22 lokale ondernemers. Dat mogen zowel heren als dames zijn. Belangrijkste is dat zij dit unieke ‘once in a lifetime’-avontuur met ons aan willen gaan.” Daar moeten de deelnemers volgens Bersch wel wat voor over hebben: “Dat betekent een half jaar lang twee keer per week trainen om op 17 april 2027 in de ring te kunnen staan.”

Fysiek en mentaal
Ervaring met boksen is niet nodig. “Wel vinden we het belangrijk dat je gewoon fysiek en mentaal klaar moet zijn om die ring in te stappen. Het blijft toch een sport met lichamelijk contact, dus alles draait om veiligheid. Daarnaast staan jezelf ontwikkelen en verbinden centraal”, zegt Bersch.

Om geïnteresseerden uit te leggen wat het traject precies inhoudt, vindt woensdag 8 juli om 19.30 uur een informatieavond plaats bij Green Valley Estate. Aanwezigen die het na afloop zien zitten om mee te doen, kunnen zich dan meteen officieel aanmelden als deelnemer. “Na alle inschrijvingen kijken we op voorhand naar een zo goed mogelijke matching van de deelnemers. Dit doen we onder andere op basis van leeftijd en gewicht. Daarna wordt de definitieve selectie bekend gemaakt”, besluit Bersch.

Aanmelden voor de infoavond kan door een e-mail te sturen naar info@gladiatorenvandeurne.nl, met daarin je naam, bedrijfsnaam, vestigingsplaats van het bedrijf en je mobiele nummer.

Foto’s: Josanne van der Heijden

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen