Home- DeurneGeweldig half uur tegen tweedeklasser Caesar brengt SV Deurne naar volgende bekerronde...

Geweldig half uur tegen tweedeklasser Caesar brengt SV Deurne naar volgende bekerronde (5-2)

SV Deurne mocht het zondag opnemen tegen tweedeklasser Caesar uit Beek. Vanaf de start was het eenrichtingsverkeer richting doel van Caesar en dat leidde tot vijd doelpunten binnen een half uur, waarna de wedstrijd was gespeeld. Uiteindelijk kwam de eindstand uit op 5-2 in het voordeel van de blauwwitten en zijn ze daarmee een ronde verder in de bekercompetitie.

Onder een stralende zon was het na één minuut al raak. Een fijne aanval via Rens Joosten op links die via Jasper Aarts en Tim Tiemissen tot een schot van Stijn Boerenkamps leidde en via de rebound tikte Finn van der Steijn fraai binnen in de rechterkruising.

Schijnbewegingen
Daarna volgt een hoekschop van Rens Joosten die prachtig door Yuri Veeneman bij de eerste paal wordt binnengekopt. En zo is het al 2-0. En de aanvallen gaan maar door. Rens Joosten zet met schijnbewegingen sterk door tot in de 16 meter en wordt dan gevloerd. De penalty wordt door Van der Steijn ogenschijnlijk rustig binnengeschoten: 3-0. En binnen vijf minuten volgt de volgende fraaie aanval via een ingooi van Boerenkamps vanaf rechts, die met enkele een-tweetjes bij Rens Joosten komt. Die kapt en schiet hard binnen: 4-0.

Binnen het half uur volgt ook nog de 5-0. Rens Joosten geeft de voorzet, Tiemissen legt terug op Aarts die rustig binnenschiet. Toch volgt nog een tegentreffer net voor de rust. Vanuit een corner van Caesar wordt de bal nogmaals ingebracht en bij de tweede paal staat een speler vrij die hard onderkant lat inschiet en uit de rebound wordt ingekopt.

Volgende ronde
Over de tweede helft kunnen we kort zijn: Job Kuijpers, Siem Nijssen en Luuk Seijkens vallen nog in. Deurne krijgt nog twee kansen: één via Thijs Joosten die sterk doorzet in de 16 meter, maar de keeper komt goed uit en één via Seijkens die de bal teruglegt maar het leidt niet tot een echte kans. Tussendoor leidt een counter van Caesar tot de 5-2, via de snelle buitenspeler die het goed afmaakt.

Al met al een prima overwinning voor de jonge ploeg van SV Deurne. In de volgende ronde treffen de mannen van Frank Teeuwen op Sportpark De Kollenberg in Nuth de ploeg van RKSV Minor.

Foto: SV Deurne

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen