Home- DeurneKermis Griendtsveen viert vijfjarig jubileum: ‘Belooft een extra bijzondere editie te worden’

Kermis Griendtsveen viert vijfjarig jubileum: ‘Belooft een extra bijzondere editie te worden’

Om het vijfjarig bestaan te vieren van de kermis in Griendtsveen wordt aanstaande zondag extra uitgepakt met een gevarieerd aanbod aan attracties en muziekoptredens. In 2022 werd het dorpsfeest na een afwezigheid van ruim tien jaar nieuw leven ingeblazen.

Dat zorgde ervoor dat Griendtsveen sindsdien weer een jaarlijkse kermis kreeg. Weliswaar klein van opzet en maar op één dag, maar dat is volgens de organisatoren voldoende om de inwoners samen te brengen en de saamhorigheid te vergroten.

De kermis vindt zondag vanaf 13.30 uur plaats rondom gemeenschapshuis De Zaal aan de Lavendellaan. Hier staan onder meer een draaimolen, zweefmolen, bungee trampoline, eendjes vissen, de sweeper en een speelwagen. “Daarmee is er volop vertier voor de jongste bezoekers, maar ook voor de oudere kermisgangers”, aldus de organisatie. Daarnaast zijn er verschillende optredens. “De Heeren Van en Bart van Lierop zorgen tijdens de middag voor gezellige livemuziek en brengen de feestelijke sfeer er goed in.”

Bijzonder aan de Griendtsveense kermis is dat deze toegankelijk is voor iedereen. “Voor kinderen zijn zowel de entree als het gebruik van de attracties helemaal gratis. Bezoekers vanaf 18 jaar betalen slechts 3 euro entree”, zegt de organisatie trots. “Met het vijfjarig jubileum belooft het een extra bijzondere editie te worden. We nodigen dan ook iedereen uit Griendtsveen en omgeving uit om samen te komen genieten van een gezellige, muzikale en feestelijke kermismiddag.”

Foto: kermis Griendtsveen

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen