7.2 C
Deurne
woensdag 12 maart 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurnePolitie houdt twee mannen aan in Ysselsteyn vanwege drugsdumping

Politie houdt twee mannen aan in Ysselsteyn vanwege drugsdumping

De politie heeft maandagavond in Ysselsteyn twee mannen aangehouden in verband met een drugsdumping. Rond 21.00 uur werd door de twee verdachten drugsafval achtergelaten op de Siberië in Overloon. Op aanwijzing van een alerte getuige en inzet van een politiehelikopter kon korte tijd later een busje met daarin de twee mannen worden gestopt in Ysselsteyn.

Beide verdachten zijn meegenomen naar het bureau. De politie doet verder onderzoek op de locatie van de drugsdumping in Overloon en ook aan het busje waarin de twee verdachten zijn aangetroffen.

Verder is de politie op zoek naar mogelijke getuigen die iets hebben gezien dat kan helpen bij het onderzoek. Mensen met tips kunnen deze doorgeven via 0900-8844 of anoniem op 0800-7000.

Foto: politie

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen