14.1 C
Deurne
vrijdag 23 mei 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurneJeugd KHD luidt zomer in met openluchtconcert in tuin van De Ossenbeemd

Jeugd KHD luidt zomer in met openluchtconcert in tuin van De Ossenbeemd

De jeugdleden van de Koninklijke Harmonie Deurne (KHD) hebben al vroeg de zomer in hun bol. De jonge muzikanten geven aanstaande zondag bij De Ossenbeemd in Deurne hun jaarlijkse openluchtconcert, of zoals ze het zelf noemen: ‘Zomer in je bol’.

Het optreden vindt plaats in de tuin van het natuur- en milieucentrum aan het Haageind. Het repertoire bestaat uit een grote diversiteit aan muziekstukken. Deze worden gespeeld door de jongste muzikanten van de KHD op blokfluit en door leerlingen die al een jaar actief zijn op slagwerk of een blaasinstrument.

Daarnaast treden ook het KHD-Slagwerkensemble en het KHD-Jeugdensemble op. Deze muzikanten hebben inmiddels al de nodige ervaring opgedaan en verzorgen een gevarieerd programma. Zo brengt het jeugdensemble onder andere The Music Mill ten gehore en wordt er een solo op saxofoon uit Aladdin gespeeld. De jeugdgeledingen staan onder leiding van de dirigenten: Merel Damen-Cuppen, Marga van der Wallen en Maarten Manders. De presentatie is in handen van Lotte Strik.

De entree bij het concert is gratis. Voor aanvang is koffie en thee verkrijgbaar. Met de opbrengst hiervan wordt het werk van De Ossenbeemd gesteund. Bij het concert zijn slechts een beperkt aantal zitplaatsen beschikbaar. Bezoekers worden daarom gevraagd om eventueel een eigen stoel of picknickkleed mee te nemen. Bij slecht weer wordt het optreden verplaatst naar de KHD-zaal aan de Harmoniestraat in Deurne. Het concert begint om 11.00 uur.

Foto: KHD

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen