20.1 C
Deurne
donderdag 26 juni 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurneAfvalinzameling start uur eerder in gemeente Deurne vanwege verwachte hitte

Afvalinzameling start uur eerder in gemeente Deurne vanwege verwachte hitte

Vanwege de verwachte hoge temperaturen wordt aanstaande maandag, dinsdag en woensdag het huisafval in gemeente Deurne extra vroeg opgehaald. Bewoners van de wijken waarin op die dagen afval wordt ingezameld door Blink, moeten hun PMD-zakken of containers voor 06.30 uur ’s ochtends aan de straat zetten.

“Door op extreem warme dagen een uurtje eerder te beginnen zijn we de ergste hitte voor. Zo is het werk beter uit te voeren en houden we rekening met gezondheidsrisico’s bij het werken in de zon en warmte”, zegt Blink. “Het kan dus voorkomen dat het afval eerder wordt opgehaald dan anders.”

Vanaf zondag krijgt Deurne te maken met tropische temperaturen. Komende maandag kan het kwik stijgen tot 34 graden en dinsdag zelfs tot 35 graden. De verwachting is dat de temperatuur vanaf woensdag pas weer onder de 30 graden uitkomt in onze regio.

Onder extreme weersomstandigheden is het volgens Blink niet mogelijk voor hun medewerkers om terug te komen voor afval dat te laat is buiten gezet. Dit moet door de aanbieder worden teruggenomen en kan pas op de eerstvolgende inzameldag opnieuw worden aangeboden.

Meer informatie over ophaaldagen in jouw wijk vind je op mijnblink.nl of in de MijnBlinkAfvalapp.

Foto: Pixabay

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen