10 C
Deurne
zaterdag 22 februari 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurneBijna tien maanden werkzaamheden aan riolering in omgeving Romboutsstraat

Bijna tien maanden werkzaamheden aan riolering in omgeving Romboutsstraat

De werkzaamheden aan het riool in de Romboutsstraat, Thijssestraat, Knippenbergstraat, Mollerstraat en Ligthartstraat in Deurne zijn afgelopen week van start gegaan. Deze duren naar verwachting nog tot medio november.

In deze straten wordt het gemengd riool vervangen door een gescheiden riool en wordt een voorziening aangebracht om het regenwater te infiltreren in de bodem. Daarna worden de straten opnieuw ingericht met nieuwe bestrating voor de wegen en voetpaden. Ook wordt de straatverlichting vervangen door LED-verlichting en in de laatste fase van het project worden nieuwe bomen en planten geplaatst.

De werkzaamheden vinden plaats in acht fases. Die beginnen in de Thijssestraat en Knippenbergstraat. Vanaf mei zijn de Mollerstraat en Ligthartstraat aan de beurt en tot slot volgt in augustus de Romboutstraat.

Tijdens het werk worden ter plekke omleidingen aangegeven. Wijkbewoners kunnen zich aanmelden bij een WhatsAppgroep waarin door de aannemer wordt gecommuniceerd waar en wanneer er precies werkzaamheden plaatsvinden.

Foto: gemeente Deurne

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen