Afvalinzamelaar Blink haalt in gemeente Deurne tot en met vrijdag geen afval op. De inzameling wordt al dagenlang bemoeilijkt door de sneeuwval van de afgelopen tijd. Hierdoor zijn wegen slecht bereikbaar en soms erg glad. “Dit kan gevaarlijk zijn voor onze medewerkers en voor andere weggebruikers”, meldt Blink.
Ook geplande afspraken die gaan over het omwisselen van containers, plaatsen van een chip of reparaties aan containers komen tot en met vrijdag te vervallen. De klantenservice van Blink neemt persoonlijk contact op met inwoners voor het opnieuw inplannen van een afspraak. Daarnaast worden de kerstbomen tot nader bericht niet opgehaald in gemeente Deurne, Helmond en Son en Breugel. Blink meldt dat inmiddels ook de milieustraat is gesloten vanwege de weersomstandigheden.
De afvalinzamelaar vraagt inwoners om begrip voor de situatie en roept om niet opgehaald afval van de straat te halen en het pas na vrijdag opnieuw aan te bieden op de volgende ophaaldag.
Foto: archief DMG







