20.1 C
Deurne
zaterdag 20 september 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurneCinema Het Witte Doek vertoont film ‘All Shall Be Well’; hartverscheurend drama...

Cinema Het Witte Doek vertoont film ‘All Shall Be Well’; hartverscheurend drama over liefde en verlies

De film ‘All Shall Be Well’ is komende woensdag te zien bij Cinema Het Witte Doek in Cultuurcentrum Deurne. De productie wordt in recensies beschreven als een ‘ingetogen maar hartverscheurend drama over liefde, verlies en de problemen waarmee mensen kampen die niet passen in de strakke kaders van een conventionele samenleving’.

Het verhaal in de bioscoopfilm draait om Angie, die na een lesbische relatie van vier decennia plots haar levenspartner Pat verliest. Tot haar schrik ontdekt ze hoe weinig inspraak en rechten ze als nabestaande in Hongkong heeft. Zij wordt door familie en instanties opeens en pijnlijk als ‘beste vriendin’ op een zijspoor gezet bij het afscheid en de boedelverdeling.

Regisseur Ray Yeung toont in de film naast de akelig conservatieve schaduwzijde van Hongkong ook wat de gevolgen kunnen zijn als je een erfenis niet goed hebt geregeld. Met ‘All Shall Be Well’ werd Yeung in Berlijn bekroond met de Teddy Award voor de beste ‘gay film’. In de recensie van dagblad Trouw wordt de film omschreven als: “Liefde en verlies werden zelden zo gevoelvol verbeeld als in ‘All Shall Be Well’.”

De vertoning van de film uit 2024 vindt woensdag om 19.30 uur plaats in de kleine zaal van Cultuurcentrum Deurne. De entree is 9 euro, Vrienden van Het Witte Doek krijgen 1 euro korting. Meer informatie en tickets vind je op ccdeurne.nl.

Bekijk hieronder de trailer van ‘All Shall Be Well’.

Foto: Films Boutique

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen