22.6 C
Deurne
zaterdag 10 mei 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurneCultuurcentrum Deurne pakt groots uit in nieuw theaterseizoen met veel bekende namen

Cultuurcentrum Deurne pakt groots uit in nieuw theaterseizoen met veel bekende namen

Het programma van Cultuurcentrum Deurne voor het nieuwe theaterseizoen is afgelopen donderdag gepresenteerd. Er wordt dit keer groots uitgepakt met een flink aantal voorstellingen van veel bekende namen, zoals Victor Mids, Gerard van Maasakkers, Rowwen Heze, Mell VF, Jörgen Rayman, Evi Hanssen, Klaas van der Eerden en Rob Scheepers. Daarnaast zijn er ook optredens van aanstormend talent als Jules Keeris, Tim Kroezen en Mischa van den Brand.

“Het team van Cultuurcentrum Deurne is enorm trots op het nieuwe theaterseizoen en hoopt je op één van deze dagen te mogen verwelkomen in het theater”, zeggen de medewerkers en vrijwilligers. Komende week staan ze klaar om vragen van mensen te beantwoorden en hen te helpen met het bestellen van tickets. Maandag begint om 09.00 uur de kaartverkoop voor connecties. De reguliere ticketverkoop start aanstaande donderdag om 09.00 uur.

Naast de nationaal bekende artiesten is er komend theaterseizoen ook veel lokaal talent te zien en te horen in het Deurnese cultuurcentrum. De Koninklijke Harmonie geeft bijvoorbeeld meerdere optredens, maar ook toneelgroep Wizzel staat op het podium. Traditiegetrouw zijn er dit jaar ook weer twee voorstellingen van De Party van Sinterklaas en treedt het Deurnese Tribute to TOTO op.

Er zijn deze week flyers met het programma bij ongeveer 16.000 huishoudens in Deurne bezorgd. De folder is ook verkrijgbaar bij het cultuurcentrum aan het Martinetplein 1 in Deurne.

Foto: DMG

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen