Honderden topdarters kwamen afgelopen weekend samen in gemeenschapshuis Den Draai in de Zeilberg om de strijd met elkaar aan te gaan. Vrijdag werden er al jeugdwedstrijden en een G-darttoernooi gespeeld en zaterdag speelden 145 darters om de verschillende titels van het Noord-Brabant Open. Bij de heren singles werd Dennis van Bergen eerste en bij de dames singles bleek Kelly Streef de sterkste deelnemer.
Van Bergen won in de finale met 5-2 van Willem van de Ven. Danio Aalders en Wesley van Trijp haalden de halve finale. In de B-ronde werd Iwan Bongaerts eerste door in de finale Kevin Jansen te verslaan. Bij de dames won Streef in de finale met 4-1 van Heidi Schijvens. Desiree Geel en Sabrina Dikhoff-Jongenotter bleven beide steken in de halve eindstrijd. Bij de B-ronde werd Girley Peters eerste. Zij won in de finale met 3-2 van Chantal van den Weerden.
Koppels
Bij de heren koppels werden Bram Van Dijk en Moreno Blom de winnaars. In de finale versloegen zij Dennis Van Bergen en Djowy Verhagen met 4-3. Het sterkste dameskoppel bleek het duo Heidi Schijvens en Lincy Gloudemans. Zij versloegen in de eindstrijd Esmee Van Den Nieuwendijk en Kelly Streef met 4-1.
Op zondag speelden de beste darters van de SterkDarts Ranglijst. Berry van Peer won bij de heren singles het SterkDarts Championship 2025. In de finale wist hij Patrick Maat met 4-1 af te troeven. Bij de dames bleek Kelly Streef de sterkste. Zij won in de finale met 4-3 van de Belgische Wendy Decender.
Foto: SterkDarts