Home- DeurneDeurnese dansers DISTRICT98 behalen twee wereldtitels en zilveren en bronzen medaille in...

Deurnese dansers DISTRICT98 behalen twee wereldtitels en zilveren en bronzen medaille in Britse Blackpool

De dansers van DISTRICT98 uit Deurne reisden afgelopen week samen met een grote groep supporters af naar het Britse Blackpool voor de Wereldkampioenschappen van UDO. Daarbij wisten ze twee wereldtitels, een zilveren en bronzen medaille en meerdere top 6-klasseringen te behalen.

Noami Pranjoto en Liv Thomassen werden wereldkampioen in de categorie Duo U12 Novice. Bij de Solo U14 Beginners werd Suze van den Anker eerste. Noami Pranjoto behaalde ook nog een tweede plaats bij de  Solo U12 Intermediate.

Valerie van den Heuvel en Sam van den Berkmortel werden derde in de klasse Duo U16 Beginner. Vierde plaatsen waren er voor DISTRICT in de categorie Supercrew en voor Java van Heijster in de Solo U10 Novice. Daarnaast werden er zesde plaatsen behaald door THE JAM in de klasse Team U16 Novice, door Manoah van der Velden in de Solo O18 Intermediate en Sam van den Berkmortel in de Solo U16 Intermediate.

‘Ontzettend trots’
Coach Enya Kwerreveld van DISTRICT98 kijkt terug op een succesvolle afsluiting van het seizoen: “Ik ben ontzettend trots op onze dansers, coaches én alle supporters. Op wat iedereen deze week heeft neergezet, het familiegevoel dat we met elkaar creëren. Iedereen heeft zijn eigen plek, maar samen vormen we DISTRICT98.”

Met een groep van bijna 60 dansers, coaches en supporters was de dansschool van Kwerreveld van woensdag tot en met zondag aanwezig op de wedstrijdvloer. “Waar je ook kwam in Blackpool, het DISTRICT98-logo was wel ergens te zien”, vertelt Kwerreveld. “In de zaal, op straat, in het hotel en rondom de wedstrijdlocatie: overal was de groep samen te vinden. Want hoewel iedereen individueel of in een team zijn of haar eigen wedstrijd danste, vormden alle dansers, coaches en supporters één grote groep.”

Samen
Kwerreveld zegt dat de dagen van het kampioenschap intens waren: “Vol spanning, zenuwen, emoties en momenten waarop alles samenkwam. Het zijn de herinneringen die samen zijn gemaakt: het samen reizen, elkaar opvangen na een wedstrijd, voor elkaar juichen, samen lachen en genieten van een bijzondere week. Een seizoen vol groei, prestaties, uitdagingen en vooral heel veel momenten om trots op te zijn. Op naar nieuwe herinneringen!”

Foto’s: DISTRICT98

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen