10.6 C
Deurne
zaterdag 22 februari 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurneDMG krijgt Henk Beekman Memorial van CV De Heikneuters: 'Superactieve club mensen'

DMG krijgt Henk Beekman Memorial van CV De Heikneuters: ‘Superactieve club mensen’

DMG heeft zaterdagochtend uit handen van CV De Heikneuters de Henk Beekman Memorial gekregen. Die onderscheiding reikt de carnavalsvereniging jaarlijks uit aan personen of organisaties die zich belangeloos inzetten voor de samenleving in de St. Jozefparochie en daarbuiten.

Henk Beekman was een trouw lid van De Heikneuters. Hij zette zich jarenlang in voor allerlei activiteiten en ondersteunende zaken bij de carnavalsvereniging. In 1991 heeft het toenmalige bestuur besloten om die belangeloze inzet te eren met een heuse onderscheiding.

Smoes
Ivo Boudewijns, algemeen coördinator van DMG, was met een smoes naar de studio gelokt. Tijdens de uitzending van Deurne Draait Door werd de onderscheiding aan hem persoonlijk uitgereikt, als drijvende kracht achter DMG.

‘Enorm gegroeid’
“Ik houd niet van verrassingen en heb echt geen idee wat er nu gaat gebeuren”, zei Boudewijns toen hij in een bomvolle radiostudio aankwam. Daar hadden leden van CV De Heikneuters en medewerkers en bestuursleden van DMG zich verzameld om Boudewijns te verrassen.

Tekst gaat verder onder foto’s.

Laurens van Dijk lichtte als vorst van De Heikneuters toe waarom DMG dit jaar de Henk Beekman Memorial krijgt: “De omroep is in 2012 van start gegaan met een grote groep vrijwilligers. Na de professionalisering van DMG is de omroep de afgelopen twaalf jaar enorm gegroeid, zowel online als offline. In die jaren zijn enorme stappen gezet en dat heeft ertoe geleid dat DMG nu de grootste nieuwsvoorziening van de regio Deurne is.”

Enthousiasme
Van Dijk prijst ook de manier waarop de groep van 35 DMG-vrijwilligers zich vol enthousiasme inzet op het gebied van radio, video, fotografie, website en techniek. “En dat deze club mensen superactief is, hebben we als vereniging aan den lijve mogen ondervinden. Want als het lukt om ons eigen nieuws op de kanalen van DMG te zien voordat je het zelf hebt aangeleverd, weet je dat er met volle overgave wordt gewerkt.”

‘Boost geven’
Volgens de vorst van De Heikneuters is er sprake van een hecht team, dat ervoor zorgt dat alles bij en binnen DMG blijft draaien. “Als blijk van waardering willen wij daarom de Henk Beekman Memorial 2025 uitreiken aan DMG. We hopen dat deze onderscheiding jullie een boost mag geven om jullie vrijwilligerswerk uit te blijven oefenen.”

De afgelopen jaren werd de Henk Beekman Memorial uitgereikt aan onder meer De Speuldries in de St. Jozefparochie en dierenpark De Volksvriend in Liessel.

Foto’s: Josanne van der Heijden

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen