Er rijden deze woensdag geen Sprinters tussen Deurne en Eindhoven door een seinstoring. De NS meldt dat dit nog tot zeker 13.00 uur zo blijft. Tussen Eindhoven Centraal, Helmond Brandevoort, Helmond ’t Hout en Helmond worden taxibusjes ingezet.
ProRail zegt dat het defect aan het spoor dinsdagavond is ontdekt: “Het gaat om een kapotte railspoel.” Een aannemer gaat die woensdagmiddag herstellen. “Om het werk veilig en goed te kunnen uitvoeren, rijden er tijdens de herstelwerkzaamheden geen treinen op dit traject.”
Treinreizigers moeten rekening houden met 30 minuten extra reistijd en worden geadviseerd om de reisplanner te raadplegen voor de meest actuele situatie. “We vinden het vervelend dat dit leidt tot hinder voor de reiziger en goederenvervoerders. Er worden bussen voor reizigers ingezet en goederentreinen worden omgeleid”, aldus ProRail.
Foto: Josanne van der Heijden







