4.8 C
Deurne
woensdag 26 februari 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- LiesselMountainbikers gieten ruim 100 liter soep naar binnen tijdens Winter MTB Tocht

Mountainbikers gieten ruim 100 liter soep naar binnen tijdens Winter MTB Tocht

Tijdens de Winter MTB Tocht van mountainbikeclub Bikefun uit Liessel ging er afgelopen zondag zo’n honderd liter soep doorheen om de energie van de deelnemers op peil te houden. In totaal 470 enthousiaste fietsers deden mee aan deze tocht die door de bossen van Liessel, Deurne, Vlierden en Helmond werd verreden. De jongste deelnemer was acht jaar, terwijl de oudste deelnemer tachtig lentes telde.

De fietstocht trok veel belangstelling. Niet alleen uit de regio, want ook deelnemers uit onder meer Limburg en zelfs België en Duitsland stonden aan de startstreep. Tijdens de pauze in het Deurnese Zandbos en na afloop bij Sportpark De Smeltkroes werd goed aan de inwendige mens gedacht.

Naast fruit, peperkoek en hete thee werd er ruim honderd liter tomatencrèmesoep en zestig liter bouillon uitgedeeld. Dat fietste er wel in bij de mountainbikers. De editie werd goed ontvangen door de deelnemers en de organisatie kijkt naar eigen zeggen nu al uit naar de volgende editie.

Foto: Bikefun Liessel

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen