Een selectie van het nieuws uit de regio van afgelopen zeven dagen kun je voortaan elke zaterdag terugzien bij DMG in het nieuwe tv-programma Week uit de Streek. In het nieuwsoverzicht komen onderwerpen uit gemeenten Deurne, Asten, Someren en Helmond aan bod.
In de eerste aflevering is er onder meer aandacht voor het werkbezoek van staatssecretaris Jurgen Nobel. Hij nam een kijkje bij vier jongeren die worden begeleid door stichting De Keertwending uit Deurne. Leny van der Eijnden vertelt in Week uit de Streek wat de organisatie doet voor mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt. De staatssecretaris licht toe waarom hij enthousiast is over het Deurnese initiatief.
Tekst gaat verder onder de video.
Daarnaast kun je in deze Week uit de Streek nieuws verwachten over Mentaal Gezond Helmond en Peteyfest in Lierop. Ook wordt een bezoek gebracht aan koekoek-imitator Ad van Seggelen uit Someren en je krijgt een overzicht van het 112-nieuws uit de regio.
Het nieuwe tv-programma is een coproductie van DMG, Dit is Helmond en SIRIS en is op de platformen van alle drie de samenwerkende omroepen te zien. De presentatie is in handen van Lia Stoop. Samenstelling en redactie wordt verricht door Austeja Jonikaite en de vormgeving is uitgevoerd door Gilberto Claassen van Abline Media.
Foto: DMG/DiH/SIRIS