0.3 C
Deurne
zondag 11 januari 2026
ANIM-DMG-2
Home- ZeilbergStef Sijbers vanaf volgend seizoen nieuwe hoofdtrainer bij ZSV; ‘We zien beiden...

Stef Sijbers vanaf volgend seizoen nieuwe hoofdtrainer bij ZSV; ‘We zien beiden een goede match’

De 54-jarige Stef Sijbers uit Eindhoven wordt vanaf het seizoen 2026-2027 de nieuwe hoofdtrainer van het eerste elftal van ZSV. Hij volgt Ralf van den Heuvel op, die eind vorig jaar meldde dat hij zijn rol als coach niet meer kon combineren met zijn andere werk.

“Uit gesprekken die onze bestuursleden voetbalzaken, technische staf en een aantal spelers van onze herenselectie met hem hebben gevoerd, kwam naar voren dat zowel Stef als ZSV een goede match zien en uitkijken naar de samenwerking”, aldus de voetbalclub.

SV Venray
Sijbers startte zijn voetbalcarrière als speler in de jeugd bij SV Venray. Na een seizoen bij betaald voetbalclub Fortuna Sittard speelde hij bij SV Panningen en in het Duitse Straelen. Hij sloot zijn actieve carrière af bij SV Venray.

Daarna startte zijn trainersloopbaan, waarin hij inmiddels ruime ervaring heeft opgedaan bij SV IJsselsteijn (4e klasse). Hierna was hij hoofdtrainer bij Festilent (3e klasse), HVCH (promotie naar 2e klasse), Den Dungen (promotie naar 3e klasse), Volharding (2e klasse), SV Top (kampioenschap en promotie naar de hoofdklasse), Sparta ’25 (2e klasse), SV Venray (1e klasse), VV Heeswijk (2e klasse) en Berghem Sport (1e klasse).

SV Someren
Afgelopen seizoen rondde Sijbers zijn tot nu toe laatste trainersklus succesvol af met een kampioenschap en promotie naar de eerste klasse bij SV Someren. De toekomstige trainer van ZSV is in het bezit van het trainersdiploma VC 4, voorheen UEFA A.

Sijbers was eerder dit seizoen nog niet in beeld als potentiele coach omdat hij een reis door Zuid-Amerika maakte. Op dit moment was hij weer op zoek naar een nieuwe club en zo kwam ZSV in beeld.

Ervaren kwaliteitstrainer
Het bestuur en de technische commissie van de Zeibergse voetbalvereniging zien veel potentie in Sijbers, omdat hij als trainer met jonge spelers heeft gewerkt en verjonging heeft doorgevoerd in selecties: “Hij vindt het daarbij belangrijk dat er een goede relatie is tussen het eerste en het tweede elftal en met de jeugdafdeling. En dat er ook een goede positie is in de club als geheel.”

“Dit alles sluit, samen met zijn visie op het trainerschap en het voetbal uitgaande van aanvallende intenties, goed aan bij waar we bij ZSV voor staan”, aldus het bestuur. “Voor onze club betekent het dat we met de aanstelling van Stef per het volgende seizoen, een ervaren kwaliteitstrainer als opvolger hebben kunnen vinden voor Ralf van den Heuvel, die kortgeleden liet weten vanwege veranderende werkomstandigheden niet verder te gaan als trainer van ZSV 1.”

Foto: ZSV

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen