11.2 C
Deurne
zondag 16 november 2025
ANIM-DMG-2
Home- ZeilbergTom Wijnands in Zeilberg 60ste Prins van De Pottenbakkers

Tom Wijnands in Zeilberg 60ste Prins van De Pottenbakkers

In een feestelijke sfeer is Tom Wijnands zaterdagavond in Zaal De Zwaan in de Zeilberg onthuld als de 60ste Prins van De Pottenbakkers. Samen met zijn Prinses Anke Wijnands gaat Prins Tom dit carnavalsseizoen voorop in de polonaise in Pottenbakkersland.

Wijnands (37) en zijn 34-jarige vrouw wonen samen met hun dochter Noor (2) in de Zeilberg.

Tom werkt als teamcoördinator bij Anna Ouderenzorg, Woonzorgcentrum Nicasius. In zijn vrije tijd stort hij zich vol enthousiasme op pubquizzen met zijn groep Vrienden van Stokvis. Daarnaast draait hij met plezier een muzikaal plaatje, geniet hij van een speciaal biertje en pakt hij er graag een set dartpijlen bij.

Anke is werkzaam als projectmanager bij bruidsmodezaak Koonings. Ze houdt ervan om activiteiten te ondernemen met vrienden en samen te genieten van lekker eten. Ook zet ze zich met veel betrokkenheid in voor de Zeilberg, waar ze actief is als secretaresse van de dorpsraad.

Samen met hun adjudanten Roy Aarts en Ronald Bronstein en hun partners Anouk en Anouk vormen zij een hecht en enthousiast team dat er een onvergetelijke carnaval in de Zeilberg van wil maken.  Dit doen zij met hun spreuk: ‘Zet al oe zorgen an de kant, wij gaan voorop in Pottenbakkersland!’

Foto: CS De Pottenbakkers

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen