In een enerverende Brabantse derby heeft DZT’62 uit Deurne opnieuw een sterke prestatie geleverd. Arethusa bood in de openingsfase nog goed partij, maar naarmate de wedstrijd vorderde nam DZT’62 het heft in handen. Uiteindelijk liep de ploeg uit Deurne uit naar een overtuigende 5-12 overwinning.
De wedstrijd begon fel, met Arethusa dat in de eerste periode goed stand hield tegen de aanvallende intenties van DZT’62. De Deurnenaren creëerden veel kansen, maar hadden moeite om deze in doelpunten om te zetten. Arethusa loerde op mogelijkheden en wist de schade na de eerste zeven minuten beperkt te houden: 1-2.
Versnelling hoger
Vanaf de tweede periode begon DZT’62 zijn stempel op de wedstrijd te drukken. De ploeg bleef geduldig en controleerde het spel steeds beter, zowel verdedigend als aanvallend. De kansen werden nu wel benut en de voorsprong groeide gestaag. Halverwege de wedstrijd stond er een comfortabele 2-6 tussenstand op het bord.
Met een ruime marge in handen begon DZT’62 steeds vrijer te spelen. De ploeg combineerde snel en effectief, waardoor Arethusa steeds meer moeite had om grip te houden op de wedstrijd. Ondanks enkele tegentreffers liep DZT’62 verder uit en sloot het de derde periode af met een 4-9 voorsprong.
Volwassen spel
In de laatste periode hield DZT’62 het tempo hoog en gaf het geen kansen meer weg. De ploeg liet volwassen spel zien en speelde de wedstrijd gecontroleerd uit. Met nog drie doelpunten in de slotfase werd de eindstand op 5-12 bepaald.
Harm van der Heijden was met vijf doelpunten de grote man aan Deurnese zijde. Ook Martijn Hoeben (3), Arnoud Arts (2), Rik Fransen (1) en Walter Heimgartner (1) vonden het net.
Foto: DZT’62