Tijdens de ledenvergadering van actiegroep Stop de Stank zijn onlangs Rob Franken en Dirk van der Linden gekozen als nieuwe bestuursleden. Tegelijkertijd werd afscheid genomen van Evert Holman, die stopt bij de vereniging. Hij was bestuurslid sinds de oprichting van Stop de Stank op 1 januari 2011.
Naast de twee nieuwe leden bestaat het bestuur uit voorzitter Maria Berkers, penningmeester Will Backx en bestuurslid Phil de Vries. Zowel Backx als Berkers stappen dit najaar uit ‘actieve dienst’ bij de actiegroep.
Zodra Franken is ingewerkt als penningmeester, legt Backx zijn bestuursfunctie neer. In het najaar stopt ook Maria Berkers. Volgens de statuten kiezen de leden de volgende voorzitter. Hiervoor is tijdens de meest recente ledenvergadering al gekozen voor Dirk van der Linden als nieuwe voorzitter, met de aantekening dat zijn benoeming ingaat op het moment dat Berkers aftreedt.
Vanaf dat moment bestaat het bestuur van Stop de Stank uit Dirk van der Linden als voorzitter, Phil de Vries als secretaris en Rob Franken als penningmeester.
Stop de Stank is een vereniging van inwoners van Deurne die zich zorgen maken over de aantasting van gezondheid, leefbaarheid en milieu door de intensieve veehouderij. De organisatie informeert burgers en spreekt volksvertegenwoordigers aan.
Foto: Stop de Stank