13 C
Deurne
dinsdag 24 februari 2026
ANIM-DMG-2
Home- DeurneDefensie houdt opnieuw drie weken lang militaire oefening in gemeente Deurne

Defensie houdt opnieuw drie weken lang militaire oefening in gemeente Deurne

Voor de opleiding en training van militairen wordt door Defensie drie weken aan een stuk een grote oefening gehouden in gemeente Deurne. Deze week wordt tot en met vrijdag getraind en ook volgende week en de week daarna wordt op werkdagen geoefend.

Bij de training die is georganiseerd door het Ministerie van Defensie, zijn er verplaatsingen te voet en met voertuigen. Die vinden overdag, s avonds en ’s nachts plaats.

In de week van maandag 16 tot en met vrijdag 20 maart gaan de militairen diverse locaties verkennen om luchtverdedigingsprocedures te oefenen. Daarnaast worden er op 19 en 20 maart opdrachten met voertuigen en te voet uitgevoerd.

Defensie houdt regelmatig oefeningen om militairen zo goed mogelijk voor te bereiden op hun taken. Daarom wordt er niet alleen getraind op militaire terreinen, maar ook in bewoond gebied. Defensie zegt ernaar te streven de oefening zo soepel mogelijk te laten verlopen en eventuele hinder zo beperkt mogelijk te houden.

Foto: Defensie

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen