De eerste teams van alle amateurclubs uit gemeente Deurne waren zondag weer te vinden op de velden in de regio. Het was een wisselend weekend voor de regionale voetbalclubs. SPV, Liessel en Racing Boys leden een nederlaag, terwijl SJVV juist flink uithaalde tegen hekkensluiter America. SV Deurne won ook ruim.
Bekijk hier alle uitslagen en het programma van de eerste amateurvoetbalteams uit gemeente Deurne.
1e klasse E
SV Deurne – VV Bladella (3-0) lees het volledige wedstrijdverslag hier
SV Deurne heeft zondagmiddag zonder problemen afgerekend met VV Bladella. De ploeg van trainer Frank Teeuwen kwam dankzij treffers van Luuk Seijkens en Stefan van der Werf al binnen twintig minuten op 2-0. Deurne bleef daarna de bovenliggende partij en kreeg voor rust meerdere kansen om de score verder uit te bouwen.
Ook na rust hield Deurne de controle. Na enkele wissels viel in de zeventigste minuut de beslissing: invaller Jasper Aarts rondde een vloeiende aanval via Rens Joosten en Mahad Abdi af voor de 3-0. Deurne speelde het duel vervolgens rustig uit en klimt door de overwinning naar de derde plaats. Volgende week wacht de uitwedstrijd tegen SV Someren, dat op doelsaldo tweede staat.
3e klasse B
SV Lierop – ZSV (1-1)
ZSV en Lierop hielden elkaar zondagmiddag in evenwicht. Het duel begon direct met een discutabel moment, toen ZSV-doelman Leon Thijs Tim van Brussel vlak buiten het strafschopgebied neerhaalde. Lierop vond dat er rood gegeven had moeten worden, maar de scheidsrechter hield het bij een andere kaart.
Na een lange periode met weinig kansen kwam Lierop na ruim een uur op voorsprong via Sem van den Nieuwenhof. ZSV bleef aandringen en kwam vlak voor tijd langszij toen invaller Dirk Maas profiteerde van een te korte terugkopbal. De 1-1 bleef vervolgens staan. ZSV treft volgende week Olympia’18, dat momenteel negende staat.
4e klasse E
SPV – SV Brandevoort (1-2)
SPV verloor zondag met 1-2 van Brandevoort. De ploeg uit Vlierden keek halverwege tegen een 0-2 achterstand aan, nadat Jesse Dortmans en Gijs Zoetmulder in de eerste helft hadden gescoord. Daarvoor leek SPV op voorsprong te komen, maar een treffer werd na een vlagsignaal wegens buitenspel afgekeurd.
Kort na rust bracht Rens van den Berg de spanning terug met de 1-2. SPV ging op zoek naar de gelijkmaker, maar die bleef uit. De ploeg van William van Moorsel kan zich nu richten op de volgende wedstrijd. Komende zondag wacht een uitduel bij DOSL, dat momenteel tweede staat.
Neerkandia – RKSV Liessel (2-1)
Liessel verloor zondag in de derby met 2-1 van Neerkandia. Voor de thuisploeg was het een feestelijke middag, want vooraf werden de nieuwe wedstrijdshirts en vier nieuwe sponsoren gepresenteerd. Willem Mennen zette de thuisploeg na tien minuten op voorsprong en verdubbelde die marge tien minuten later. Mees Willekens bracht Liessel vlak voor rust vanaf de strafschopstip terug in de wedstrijd.
Na de pauze slaagde Liessel er niet in om de gelijkmaker te forceren. De ploeg blijft daardoor laatste staan in de vierde klasse E. Na afloop werd de middag in Neerkant afgesloten met een gezamenlijke maaltijd. Voor Liessel wacht zondag een belangrijk duel met De Braak, dat één plek hoger staat.
5e klasse D
SJVV – America (8-0)
SJVV heeft zondag flink uitgehaald tegen hekkensluiter America. Na een doelpuntloze eerste helft kwam de ploeg na rust volledig los en liep het uiteindelijk uit naar een overtuigende 8-0 overwinning.
SJVV blijft daardoor na drie wedstrijden ongeslagen en heeft met een doelsaldo van +19 een indrukwekkende start van de competitie. Komend weekend wacht een uitwedstrijd bij SV Grashoek, dat momenteel zesde staat.
Reserveklasse
SV Venray 8 – Racing Boys (6-3)
Racing Boys verloor zaterdag met 6-3 van SV Venray 8. De ploeg begon goed aan de wedstrijd, maar keek binnen vijf minuten door een ongelukkige eigen treffer tegen een 1-0 achterstand aan. Racing Boys herstelde zich snel en maakte er een levendige eerste helft van, waarin de kansen over en weer gingen. Bij rust stond het 2-2.
Na de pauze kwam Racing Boys goed uit de kleedkamer en werd het al snel 2-3. Daarna zakte de ploeg echter steeds verder weg. Venray profiteerde van de vermoeidheid en draaide de wedstrijd in slechts 8,5 minuut om naar een 6-3 voorsprong. Racing Boys kwam die klap niet meer te boven. Volgende week krijgt de ploeg een nieuwe kans tegen Bruheze, dat op bezoek komt bij Racing Boys.
Koningslust 2 – SV Helenaveen Griendtsveen (1-4)
SV Helenaveen Griendtsveen heeft zondag de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. Op bezoek bij Koningslust 2 won de ploeg op sportpark De Lust overtuigend met 1-4.
Daarmee pakte SV Helenaveen Griendtsveen de eerste drie punten van het seizoen. De ploeg komt pas op 25 oktober weer in actie in de competitie, wanneer het op bezoek gaat bij Helden 7.
Foto: DMG







