Nieuws uit de Regio

De vlag mag uit voor deze leerlingen van IVO-Deurne

Na een spannende tijd voor de eindexamenkandidaten van de Instelling Voortgezet Onderwijs (IVO Deurne) hebben zij gisteren het verlossende bericht ontvangen of zij geslaagd zijn of niet. Voor de volgende leerlingen mag vandaag de vlag uit.

Deelschool Alfrinkcollege

Gemengde leerweg

Asten: Carlijn Baltussen, Leonie van Berkum, Kim Spamer.

Bakel: Floor van Esdonk, Wilco Joosten, Sterre Smetsers, Fenne Smits.

Deurne: Lian Aarts, Stijn Aldenzee, Dimphy de Backer, Isa van de Beek, Vera Bongaerts, Lola

Coopmans, Rick van Dijk, Willem van den Einden (Cum laude) , Jesper Gloudemans, Rodin Görtzen,

Meike Haazen, Lizzy Hubers, Nina Jagers, Viënna Kreekel, Rob van Kuijlenburg, Anthony Leijsten, Wes

van Lieshout, Evie van de Mortel, Siem Nijssen, Zoë Oosterveen, Jaffar Rasuli, Teun Remmerswaal,

Fleur Rijnink, Fazila Sadeq, Jos Tabor, Milou Thielen, Pascal van de Ven, Hilde Verberne, Jan

Verberne, Bjørn Vogelzang, Teun Vriens, Giorgio Waard, Dewi van der Wallen, Lars Wijnen, Mark van

der Zanden, Che van Zutphen.

Grashoek: Sara Kurek.

Griendtsveen: Esmé van der Heijden, Tygo Vermeulen.

Helmond: Dilara Altun, Emma Bijsterveld, Britt Hofs.

Liessel: Maud Goevaerts, Kiki Hoenjet, Mieke Mennen, Lisa Meulendijks, Janne Philipsen, Bianca

Smits, Iris Vervoordeldonk.

Meijel: Mari Boumans, Lindy Frerichs, Britt Hoeijmakers, Jacky Mennen, Nienke Verstappen, Véri

Wolfs.

Milheeze: Janne van Bommel, Lieke Honings, Daan Verberne, Lotte van de Wetering.

Neerkant: Demi Klompen, Meike van der Linden, Bram van de Ven.

Ommel: Cas Meulendijks.

Someren: Raf Wijnen.

Vlierden: Teun Coppens, Fleur Janssen, Thijs van der Putten, Senna Slot.

Ysselsteyn: Senna van Dongen, Fleur Gevers, Kaley Hendriks, Joeri Kuenen, Thijs Lemmens, Joery

van Lier, Jessie Sikes, Loes Smits, Stef van Soest, Manon Thijssen.

 

Theoretische leerweg

Asten: Jan Doreleijers, Lise Waals.

Bakel: Ankie van Tiel.

Deurne: Britt Aarts, Daan van den Berkmortel, Rutger Blaauw, Nina Boerekamp, Ruby Camps, Daan

van Dinter, Olivier Fransen, Pim van Helmond, Jorn van den Heuvel, Beau van Hoek, Joey Jalink, Julia

Kruger (Cum laude), Willem Maas, Gijs Mertens, Jannus van Moorsel, Faissal Mouhousaid, Ahmad

Naseri, Linn Schets, Rob Smeets, Sanne Verberne (Cum laude).

Helenaveen: Lineke Louwers.

Helmond: Anouk Blauw, Nadida van Hal, David Tabor.

Heusden: Sjoerd Meijer.

Liessel: Ellen Van Heugten, Zofia Hikspoors, Moira van de Kerkhof, Tim van Kol.

Meijel: Josje Kessels, Ian Lotterman, Rick Moonen.

Milheeze: Lisa Kuunders (Cum laude), Laura de Vries.

Neerkant: Thijs Bellemakers, Herm Franssen, Rens Martens.

Ommel: Anne van Zeeland (Cum laude).

Ysselsteyn: Brechje Teunissen.

 

Deelschool Hub van Doornecollege

Basisberoepsgerichte leerweg

Asten: Luca van den Beuken, Stan Janssen, Naomi van Lierop, Jasmijn Verkooijen.

Bakel: Lise Vane, Tom Wilbers.

De Rips: Roel Ermens.

Deurne: Nahil Abdirizaq Ibrahim, Giel van Bree, Lenn van Bussel, Jamie-Lee Cijvat, Khai Bin

Deraman, Melissa van Dijk, Janne van der Heijden, Iris van den Heuvel (Cum laude), Julia Kortooms,

Genéva Kreekel, Joost Kuunders, Patrick Linders, Albert Lourensen, Meike Manders, Emna Mejri, Noor

Mejri, Amir Rahmati, Sanne Vosselman.

Grashoek: Rowy Janssen.

Griendtsveen: Roy Derks, Suzan de Vries.

Helmond: Demi van den Belt, Teun Dirks, Gabriella Goncalves, Nina van der Heijden, Sil Janssen,

Noah van der Laan, Sarah Matheij, Stan Munsters, Tessa Plokker, Quinn Prins, Djenna van

Schoonderwalt, Robin van Thoor, Fleur Versteegen, Esmée van der Vlies.

Lierop: Birgit Raijmakers.

Liessel: Dennis Crommentuijn.

Milheeze: Isa van der Vrande.

Venlo: Miwëlly Alexander.

 

Kaderberoepsgerichte leerweg

Asten: Dianne van de Meulenhof, Leevi van Vaalen, Sjonnie van Veghel.

Bakel: Nikay Ferreira Lopes, Romano Lorsé, Wessel Verhoeven.

Deurne: Mark Aarts, Sander Achten, Rashied Ahmed, Jarno Bats, Kaya Beekman, Nienke Bentum,

Ruud Bouwmans, Thijs Bouwmans, Luuk Branten, Chelsea Burhenne, Ilse van Bussel, Daphne Caris,

Audrey Ceelen, Daan Daniels, Britt Grun, Jesper Hardeman, Roos van Helmond, Danny Heymans,

Kevin Heymans, Lotte Hoeben, Karim Hussein, Neo Jansen, Dani Joosten, Nard van Loon, Silke

Louwers, Bjorn van Mullekom, Bart Munsters, Maydi van Rens, Ralf Scholten, Luc Smits, Rick Smits,

Délaney Tan, Tim Teeuwen, Theodora Theologou, Luuk Vogels, Mara Weekers, Jort Wiegers, Djamilla

Zijpveld.

Griendtsveen: Irma Crommentuijn.

Helmond: Sanne Bakker, Sanne van den Broek, Robin Cranenbroek, Jelle van Dijk, Willem de Groot,

Angel Holzken, Anne van Hoof, Ryan van der Horst, Jesso Koenders, Max Korff, Kacper Kowalski, Nina

Kusters, Daniek van Melis, João Oliveira, Giovanny Poeliejoe, Yiafiayel Renjaän, Christian Scheepers,

Yanique Schouten, Mitchell Sleegers, Aniek Smits, Gwen Smolenaers, Sterre Versteegen, Melle

Vullings, Brian Wang, Stan van Woerkom.

Lierop: Sam Cuppen.

Liessel: Maarten Boots, Dorus van Eijk, Daan Hikspoors, Kim Hikspoors, Rhodé van Horrik, Stijn

Janssen, Quinn Spekschoor, Job Verberne.

Milheeze: Dante Emo, Merel Geurts, Sven van den Heuvel, Evelien Raijmakers, Romy van Rooij.

Neerkant: Bjorn Claassen, Sanne Dielissen, Guus Meulen, Loek Verstappen.

Someren: Alessia Beerens.

Vlierden: Zoë van Ansem, Wessel van Moorsel, Lonneke Nooijen, Sjoerd Strijbosch.

Ysselsteyn: Femke Koudijs.

 

Leerwerk traject

Deurne: Bente Frantzen, Stijn Verberne.

 

Deelschool Peellandcollege

HAVO

Asten: Twan Bernarts, Ruud Friesen, Guus Joosten, Jorg van Stekelenburg.

Bakel: Pam Elias, Nieke van de Griendt, Vic van Houtum, Elke Jaspers, Stijn Jaspers, Bram Joosten,

Luuk Joosten, Joris van de Laar, Mila van Lierop, Nika Mertens, Nienke Sterken.

Deurne: Aliana Aissati, Tatum Belcher, Frank van den Berg, Isa van Berlo, Robbie Blaauw, Kelly

Boots, Janneke Bouwmans, Jurre Brauers, Jens van Bree, Evy Daniels, Bart van Diesen, Elise Dikken,

Sofyan El Achkar, Julius Evers, Robin van Goch, Evi Goossens, Zoë van der Groen, Anne Hikspoors,

Rik Hoeben, Aïmane Jabri, Mauke Joosten, Mick Jöris, Hao-En Justin Kaag, Tygo Keunen, Wessel

Klaassen, Daan Knijnenburg, Mara van Koutrik, Amber Kuunders, Niels van Lierop, Romy van

Lieshout, Zoëy van de Looij, Fendi Melgers, Laura Meulendijks, Stan Mol, Maud van Moorsel, Diede

Munsters, Silke Munsters, Benedek Nagy Bana, Fleur Nibbelke, Max Nooijen, Jamie van Oeffel, Rehan

Ofi, Rens Pieterse, Daan van der Salm, Rens Smits, Lynn Verbaarschot, Coen Verbakel, Xander Vos,

Pien van de Wetering, Nina Wind, Iris de Wit, Renate de Wit.

Griendtsveen: Anouk Fransen.

Helenaveen: Jorn Cornelissen, Niels van Esseveldt, Freek van Teeffelen.

Helmond: Ton van Boxmeer, Bram van Bree, Pim Duijmelinck, Bram Haverhoek, Niels van Kraaij,

Ellis Raaijmakers, Tim van den Reek, Rick Scholten, Tigo Smits, Youri van Veghel, Daan Visseren.

Heusden: Liselotte Goossens.

Liessel: Stefan Boots, Thomas Van Heugten, Jalou van Loon, Iris Michels, Tessa Smits, Linda van

Stratum, Lotte van den Tillaart, Koen Tomassen.

Meijel: Luc Berben, Lieke van Bree, Maud Droog, Romy van den Eynden, Sem van Goor, Tessa

Lamens, Indy Mennen, Esmee Philipsen, Sander Thijssen, Stan Verheijen.

Milheeze: Nina van Hees, Janne Sleegers, Hans Verhoeven.

Neerkant: Jeroen Engels, Linda Wilms.

Ommel: Geert Janssen.

Veulen: Isa Baetsen, Robin Baetsen.

Vlierden: Robbin Bloemen, Tom van der Bolt, Maartje Maas, Maaike van der Sterre, Floris Vanlier,

Robin Verhoeven, Rins van der Wallen.

Ysselsteyn: Vera Lemmens, Iris van Soest, Mart Thijssen.

 

VWO atheneum

Bakel: Dana van de Kimmenade.

Deurne: Lieke van Aalst, Pim van den Akker, Lennard Arts, Myron Arts, Noortje van Asten, Anna

Berkers, Kim Bukkems, Tim Coopmans, Thymon X Dankers, Elke van Deursen, Yente Dielis, Ilse

Geurts, Merel van Goch, Julian de Groot, Nova Heesakkers, Gerwin van den Heuvel, Kai Hurks, Robin

Keunen, Noah Lankheet, Lenny Loi, Ilja Munsters, Khadra Omar, Fleur Verberne, Luuk Verhees, Dylan

Verstappen.

Griendtsveen: Noa van Mullekom.

Helmond: Rens Broos, Bas van de Kerkhof, Ruben van Pampus.

Liessel: Jori Beekman, Jaimy van Bommel, Anouk Roijackers.

Meijel: Menno Scholten, Tessa Verhees.

Neerkant: Eline van Hugten, Janneke van de Ven, Emma Verstappen.

Ommel: Linda Haazen.

Someren: Kevin van Mierlo.

Vlierden: Merel Jansen.

Ysselsteyn: Bart Arts, Kim van Bussel, Kelly Drabbels, Alana Swinkels, Janne Swinkels.

 

VWO gymnasium

Deurne: Ronan van Dinther.

Griendtsveen: Jente Cox.

Liessel: Kathleen Martens, Margje Michels.

Milheeze: Ande Cremers (Cum laude).

 

Foto: Jan Vašek – Pixabay

Advertentie

Deze inhoud is geblokkeerd, accepteer cookies om de inhoud te bekijken.


Written by

The author didnt add any Information to his profile yet

Deze website gebruikt cookies om u de beste ervaring te geven. Ga akkoord door op 'Accepteer cookies' te klikken.