10.1 C
Deurne
maandag 10 maart 2025
TOP-BANNER-ANIM-3-SEC
Home- DeurnePolitie zoekt getuigen van mishandeling NS-medewerkers op station Deurne

Politie zoekt getuigen van mishandeling NS-medewerkers op station Deurne

De politie zoekt getuigen van de mishandeling van twee NS-medewerkers die zondagochtend plaatsvond op station Deurne. Hoewel er inmiddels verdachten zijn aangehouden, wordt door de politie informatie verzameld om er achter te komen wat er precies is gebeurd. Hiervoor zijn ook videobeelden van de bewakingscamera’s van de stationsrestauratie opgevraagd.

Het incident gebeurde zondag rond 10.30 uur in trein van Eindhoven naar Venlo toen deze stopte op het Deurnese NS-station. Hierbij werd in eerste instantie een conducteur mishandeld door twee personen.

De toegesnelde machinist werd vervolgens ook belaagd door hetzelfde tweetal, waarvan één persoon de bril van de machinist van zijn hoofd trok en op de grond gooide. Ook een andere reiziger werd slachtoffer van de twee verdachten. Niet veel later werden zij aangehouden in de Stationsstraat en ingesloten voor verder onderzoek.

De politie zegt dat veel treinreizigers en voorbijgangers getuigen zijn geweest van het voorval: “Wij zouden deze mensen graag willen vragen om zich te melden bij de politie met hun verhaal. Ook komen wij graag in contact met de andere man die belaagd werd.”

Wie een tip heeft over deze zaak kan bellen met 0900-8844 of anoniem op 0800-7000, onder vermelding van zaaknummer PL2100-2025050919.

Foto: Josannne van der Heijden

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen