Home- DeurneTransparant Deurne zorgt als grote winnaar van gemeenteraadsverkiezingen voor aardverschuiving

Transparant Deurne zorgt als grote winnaar van gemeenteraadsverkiezingen voor aardverschuiving

Na een spannende avond in Cultuurcentrum Deurne is Transparant Deurne woensdagavond bij de voorlopige uitslagen als grootste partij uit de bus gekomen. Tijdens het tv-programma ‘Deurne Kiest’ van DMG werd duidelijk dat 2.878 kiesgerechtigden uit gemeente Deurne hun stem uitbrachten op de fractie van lijsttrekker Joan van Rixtel.

De leidsman van de winnende partij moet nog even wennen aan de nieuwe situatie: “De eerste stap is gezet en ik denk dat ik er met Janke heel goed uit ga komen.” Daarmee verwijst hij naar de lijsttrekker van DeurneNU, dat met 2.775 stemmen tweede werd in de voorlopige uitslagen.

Van Rixtel benadrukt in zijn reactie ook de prestatie van Onafhankelijke Groep Deurne (OGD). Die partij wist met 1.601 stemmen als nieuwkomer als zesde te eindigen.

Foto: Josanne van der Heijden

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen