Om het 10-jarig jubileum te vieren van ’t Streeckhuys in Deurne werd zondag een boerderijdag gehouden waar bezoekers kennis konden maken met het boerenleven en lokale producten. Op het erf aan de Hemelrijkseweg 34 in Deurne waren de koeien en kalfjes te zien en konden kinderen knuffelen met geitjes. Ook stond het machinepark uitgestald en waren er diverse demonstraties.
Daarnaast kon worden geproefd van de producten die onder meer van deze boerderij komen en bij één van de inmiddels vier vestigingen van ’t Streeckhuys verkrijgbaar zijn. De succesformule van ondernemer Bart Witteveen is in de afgelopen tien jaar, na de eerste winkel aan het Haageind in Deurne, ook uitgerold bij de winkels in Asten, Gemert en Helmond-Brouwhuis.
Tijdens de boerderijdag werden verder rondleidingen gegeven bij het bedrijf en er werd gedemonstreerd hoe bepaalde ambachtelijke producten worden gemaakt of verwerkt.
Foto’s: Harold van der Burgt