23 C
Deurne
woensdag 17 juli 2024
Home- DeurneBij deze leerlingen van IVO Deurne kan de vlag uit

Bij deze leerlingen van IVO Deurne kan de vlag uit

Voor leerlingen van de deelscholen van IVO Deurne was het woensdag een spannende dag omdat ze te horen kregen of ze geslaagd zijn voor hun eindexamen of toch nog een herexamen moeten doen. Bij het Hub van Doornecollege slaagden maar liefst acht leerlingen cum laude.

Hieronder vind je de lijst met alle geslaagden van het Peellandcollege, Hub van Doornecollege en Alfrinkcollege. Leerlingen die geen toestemming hebben gegeven voor publicatie, staan niet in het overzicht.

Peellandcollege

Geslaagden Havo

  • Asten: Fabian Heijligers, Pleuni Stet, Wessel ter Voert.
  • Bakel: Jesper Curfs, Sven Joosten, Marijn Rutten, Tom Sanders.
  • Deurne: Bart Aarts, Janne Aarts, Fleur Aldenzee, Lukas Anneijes, Fiene Bakker, Guus Beijers, Maud van den Broek, Nusin Dag, Fransje van Dieren, Job van Dijk, Zara van Doorne, Rik van der Elsen, Timo Flipsen, Mark van Gog, Anne Gooren, Lisa van Griensven, Laureen de Groot, Jarno van Gurp, Bas Hilbrands, Maartje van Kessel, David Kessels, Bas Knapen, Ruben Kuunders, Jur van Lieshout, Amy Lutters, Esmée Maas, Anne Manders, Mathijs Mertens, Giel Meulendijks, Janne Meulendijks, Xander Moors, Stijn van Oorschot, Nick van Rijt, Anne Roodt, Anouk Schrader, Lindsey Smits, Vigo Strik, Milan van Tartwijk, Jara Timmermans, Niki Tsolova, Lynn van Vaalen, Karlijn Verbakel, Teun Verrijt, Kristian Vos, Ralph Weijenborg, Emma van de Weijer, Merel Weltje, Niek Willems, Iris van Zeeland, Britt van der Zwaan.
  • Evertsoord: Amy Campers.
  • Griendtsveen: Jinte van der Linden, Jenthe Spreeuwenberg, Merel Strijbosch, Shannon Willems.
  • Helenaveen: Pien Nijhoff.
  • Helmond: Mila Hendrikx, Tijmen van der Hoek, Finn Knaapen, Stan van Neerven, Jasper Seijkens, Mayra van Weelden.
  • Heusden Gem Asten: Sam Vlemmix.
  • Liessel: Leon Aldenzee, Hanne Basten, Thomas Friesen, Wes Jansen, Sam Klomp, Tim Manders, Annabel Marx, Jelle Mennen, Guus van Oosterhout.
  • Meijel: Kimberly van der Asdonk, Kylian de Boer, Senn van Bommel, Fenna Geris, Kes Heijmans, Sem Hoefnagels.
  • Neerkant: Tom Dhaene, Tim Langers.
  • Vlierden: Malou van Duijnhoven, Juul van Rijssel, Rosa van Rooij, Ivo van de Voorde.
  • Ysselsteyn: Martijn Kol, Lieke Pouwels, Evi Strijbosch.

 

Geslaagden VWO – atheneum

  • Asten: Marloes van Kooij, Aniek van Kooij, Mees Linden.
  • Bakel: Anne Maessen.
  • De Rips: Rosa Coolen, Loes Kanters.
  • Deurne: Rian Bankers, Nikki Berger, Lisa Burgering, Cas van der Burgt, Myrthe Creemers, Jesse de Groot, Astrid Heessels, Wendy Hermans, Veerle van Hugten, Nienke Janssen, Zino Knapen, Nina Kruger, Liv Linders, Renske Maas, Sophie Mc Ateer, Anouk van Mullekom, Sapida Naseri, Lynn Renders, Daniek van Scheepstal, Lida Shekhani, Mirthe Stegehuis, Rick van der Steijn, Anne de Vries, Janne Welten, Jesper Wismans, Aeron Yeoh.
  • Evertsoord: Willem Rovers.
  • Griendtsveen: Lieke Kanters.
  • Helenaveen: Steef Bennenbroek.
  • Helmond: Vins van den Broek, Tomasz Hejna, Bjorn Manders, Piet Neervens, Ivo van Otterdijk, Romijn Stijkel, Roel Verkennis.
  • Meijel: Quin Beek, Duran van Elewout, Guus Gielen, Joes Schijven, Niels van de Wal.
  • Milheeze: Jan van Kessel, Steyn Teluij.
  • Neerkant: Steffy Trines.
  • Ommel: Mark Crooijmans, Lenny van Grotel.
  • Vlierden: Luc van Bussel, Daan Elbers, Lieke Erps.
  • Ysselsteyn: Isa Janssen, Lisanne Lijten, Lars Strijbosch, Joran Swinkels.

 

Geslaagden VWO – gymnasium

  • Bakel: Sofie van Veijfeijken.
  • Deurne: Nico Gao, Maartje Kanters, Lynn Kuijpers.
  • Liessel: Nyla van Lier.
  • Meijel: Sterre Cranenbroek.
  • Vlierden: Michelle Huang, Marly Merkx, Luna van Rooij.

Hub van Doornecollege

Geslaagden vmbo-Basis

  • Asten: Lukas Heyligers, Gijs Janssen, Seth Jongen, Reszo Joosten, Nick Kivits, Julia Pietruszka, Semm Strijbosch, Anouk van de Ven.
  • Bakel: Jori Knoops, Sem Leipzig, Daan Verberne, Zico Vermulst, Rick Vloet, Dara van der Zanden.
  • Deurne: Ariam Angesom, Lesley Arts, Gwen van Bergen, Dylan van den Bogaart, Jens Bots, Gialana Burhenne, Niene Claassen, Han Derks, Noémy van Dijk, Lindy Van Dijnen, Marly Van Dijnen, Fee van Dinter, Ojani Fanoembi, Marly van Grunsven, Jordy van den Heurik, Joep Janssen, Davy Klemens, Lars Maagdenberg, Pieter Dion Martens, Tijs Mertens, Steije Michels, Jeroen Munsters, Robin de Rooij, Cain Tauran, Mies Terheijden, Hodo Ugaas, Evi Voets, Tjuri van Waaijenburg (Cum Laude), Igor Wardecki, Niek Willems, Tessa van Zogchel.
  • Evertsoord: Maik Schutte.
  • Helenaveen: Gijs Beeftink.
  • Helmond: Yannick van Berlo, Quirine Hart, Sanne van den Heuvel, Kimberlie Holtackers (Cum Laude), Indy van den Hurk, Jesse Martens, Luc Spetgens.
  • Lierop: Stijn Jansen.
  • Meijel: Fenne Roelofs, Djem van Susteren, Siem Verscharen.
  • Milheeze: Thijs Verhoeven.
  • Ysselsteyn: Tashandra Heesakkers.

 

Geslaagden Leerwerktraject

  • Liessel: Thijs van der Heijden.
  • Milheeze: Kick van Driel.

 

Geslaagden vmbo-Kader

  • Asten: Ribal Berjak, Rosana Brouns, Bram Cornelissen, Sem Cortooms, Amy de la Fonteijne, Chris Geevers (Cum Laude), Kevin van Gerwen, Romy de Groot, Thijs Manders (Cum Laude), Luca Meeuwis, Shanaya van Rooij, Lars Stolwijk, Luc Thijs, Jayden Wijnen, Gijs van Wilderen.
  • Bakel: Tim Bazelmans, Dylan Ketelaars, Jerre Koppens, Renske Trines, Alissa Verheggen.
  • De Rips: Anne Ypma.
  • Deurne: Skip Aspers, Ayman Ayyildiz, Jamy Bartlett, Nick van den Berg (Cum Laude), Liza van den Berg, Jay van de Bovenkamp, Chloë Cornelissen, Eline Crooijmans, Dominika Debska, Eva Dielemans (Cum Laude), Han Donkers, Luc Geijzers, Jary van der Greef, Kyano Hofman, Karlijn Hoogers, Dani Hurkmans, Tom Keunen, Maud Kortooms, Thijs Linders, Tinus van der Loo, Julia Mariman, Brian Meulendijks, Bo Michels, Linn van den Munckhof,  Fleur Nouwen, Liv Pluijm, Mint Rachpanya, Romy Slotboom, William Teurlincx, Sam Timmers.
  • Griendtsveen: Daan van der Sterren.
  • Helenaveen: Luca Donkers, Nikki Nielen.
  • Helmond: Bart Boelsem, Lars Lauret, Diede van Liempt, Nikki van Otterdijk, Diëgo Tielemans, Luke Visser (Cum Laude).
  • Liessel: Guus de Corte, Manon Friesen, Jarl Gijsbers, Joep Goossens, Loes de Keizer, Martijn Kuunders, Julia Welten.
  • Meijel: Stan Arts, Nina Evers, Levi Peters, Nick Peters.
  • Milheeze: Jasmijn Slegers, Mirre van Well.
  • Neerkant: Stan Claassen, Keano Frederica.
  • Ommel: Nicky van Heugten (Cum Laude).
  • Someren: Nora van Hoof.
  • Venray: Sterre van de Mortel.

 

Alfrinkcollege

Gemengde leerweg

  • Asten: Marit Berkvens, Simon Berkvens, Pleun Boesten, Benjamin Hendriks, Savine Hoebergen, Jaimy van Horssen, Emma de Jager, Rik Knoops, Giel Koetschruiter, Dieuwertje Kremers, Sjos van Lierop, Finn Loomans, Maud Meulendijks, Mick Nooijens, Evie Peeters, Zana Shala, Joep Snoeijen, Tim Steijvers, Tim Tomasoa, Julian Tulkens, Finn Welten.
  • Bakel: Mirthe de Jongh, Lotte Keppels, Jill Lathouwers, Britte Sanders.
  • Deurne: Ayman Abu Khashba, Yousef Abu Khashba, Noémi van Asten, Anne Berkers, Janne Berkers, Indy van den Boom, Fleur van der Burgt, Storr van Bussel, Verena Claassen, Luca van Dijk, Sharon van Dijk, Emma van Dinther, Fenne Friesen, Sem van Gog, Teun Goos, Saar van Haandel, Fleur Hebben, Brent van Heijst, Brigitte Hendriks, Norah van Hoek, Alexander Holleman, Jari Jansen, Veerle Janssen, Thijn de Kimpe, Tygo van de Kruijs, Lobke Kuijpers, Bo Lamm, Ginger Leander, Ivar van Megen, Lana Munsters, Linn Munsters, Tim Nelemans, Daan Renders, Luca van Rooij, Suze Schaefer, Merijn van Seccelen, Silke Smits, Tim van der Steijn, Guusje Stoots, Remo van Tartwijk, Harm van de Ven, Sven de Vries, Dorinda Welten, Faye Werts, Nanne Wismans.
  • Griendtsveen: Tijn Hikspoors.
  • Helmond: Dylano Netten.
  • Heusden Gem Asten: Elke van den Broek.
  • Liessel: Inske Bakker, Lynn van den Berkmortel, Sjors van Haandel, Vincent Hurkmans, Evi Jansen, Sven Meulendijks.
  • Meijel: Wiktoria Bobrzak.
  • Milheeze: Lieke van Ansem, Yorick Claassen, Lara van Dinther, Tim van de Ven, Lisa Weren.
  • Neerkant: Gwen Bakker, Inge Dielissen, Kessy Trines.
  • Ommel: Niene van Horssen.
  • Vlierden: Tessa Hagelaar, Lotte van Roosmalen.
  • Ysselsteyn: Ellen Arts, Sami Kuunders.

 

Theoretische leerweg

  • Asten: Emma Heijligers, Sanne Kessels, Jelle Manders, Sem Pranger, Alma Tezari.
  • Bakel: Laura Joosten, Finn Kuijten.
  • Deurne: Nick Bignell, Jehan Donkers, Mende Gijsberts, Tigo Hullegie, Claire Knapen, Teun Koppens, Bram Kusters, Noortje Kwarten, Peer van Loon, Thijs Mennen, Kenji van Mierlo, Yalisha Symons, Fleur Verbaarschot, Aukje Wassink, Djoely Weijenborg, Lieke van de Wetering.
  • Griendtsveen: Sofie van den Munckhof.
  • Helmond: Emma Tóth-Schindler.
  • Liessel: Pim Brugman, Lindsay van der Wallen.
  • Vlierden: Sara Aldenzee, Demi Heesakkers.

Foto’s: IVO Deurne

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen