5.6 C
Deurne
dinsdag 6 december 2022
Home- DeurneIVO-Deurne feliciteert geslaagden van Peelland College en Alfrinkcollege

IVO-Deurne feliciteert geslaagden van Peelland College en Alfrinkcollege

Leerlingen van het Alfrinkcollege en Peellandcollege in Deurne kregen vorige week donderdag de uitslag van hun eindexamen. De geslaagden in tijdvak 1 van beide scholen hebben de vlag inmiddels uit kunnen hangen. Bij het Peelland College slaagde 90 procent van de Havo-leerlingen en 92 procent van de Vwo-leerlingen.

Onder de foto’s vind je alle geslaagden in tijdvak 1 die toestemming hebben gegeven voor publicatie.

Geslaagden Peellandcollege Havo

Asten: Lars Berkvens, Noor de Jongh, Marloes van Kooij, Mees Linden, Niels Scharp, Daan van der Vorst, Loek de Werdt.

Bakel: Maxe van Ansem, Lisa Boumans, Laura van Dooren, Nyanga Ferreira Lopes,  Jesse Joosten, Kevin Joosten, Jelle van Lierop,  Jente Pauw,  Joes Vereijken.

Deurne: Stijn Aarts, , Emilia van Ansem, Iris Bellemakers, Koen van den Berkmortel, Joep Boerenkamp, Kirsten van der Burgt, Emma Damen, Inge van Dijk,  Ron Engelen, Luuk Gerlings, Storm Giacomuzzo, Mauk van Goch, Jenna van Gog, Daan van der Heijden, Ryan van den Heuvel, Veerle van Hugten,  Alek Iglesias Boerenkamps, Joey Kaag, Jay van Kessel, Marit van Kessel, Berfin Kizmaz, Jannes Koppens, Nina Kruger, Nils Kuijpers, Scott Laukens, Kris van Leunen, Marith van der Loo,  Laure Mafuta, Jort Manders,  Stijn Meulendijks, Rens Moors, Femke van de Mortel, Kim van Mullekom, Jochem Munsters, Eefje Nijssen,  Meike Rovers, Ahmad Sarwari, Bjorn Scholten, Janneke van der Straaten, Lotte Strik, Tim Tiemissen, Lara Timmermans, Bastiaan Vaasen, Sophie Verstappen, Luc Vlasblom, Mark de Vries, Alisha Walraven, Britt van de Westerlo, Eva Britt van der Windt, Lonneke van der Zanden.

Griendtsveen: Kamiel van Helmond.

Helenaveen: Luc Bakker.

Helmond: Sjors van Berlo, Evi Brakels, Stijn van den Broek, Raffaël van Dijk, Anouk van Duijnhoven, Tom van Duijnhoven,  Zoë Jacobs, Brendan van de Laarschot, Anthony Manders, Julian Meeuwis, Randy van Melis, Senna Pereira da Fonte, Emre Üstün, Ivy Westerlaken, Sem van de Wijngaard, Lars van der Zanden.

Liessel: Owen Jones, Niels Jöris, Max Ruffini, Guido Theuns.

Meijel: Freek Berben, Jitte van den Beuken,  Niels Bout, Dirk van Dijk, Bente Oomen, Senna Palmen, Sanne Roelofs, Joes Schijven, Isa Snijkers, Merlijn Stappers, Rikkie Strijbos, Evie Stultiens, Lars Tomassen, Imke Verhoeven, Lynn Verscharen.

Milheeze: Gijs Nooijen.

Neerkant: Suzanne van Heesch, Kjell Kusters, Joerd Martens, Bram van Rijsingen, Dirk van Rooij, Bram Sonnemans, Britt van de Ven.

Ommel: Mark Crooijmans (cum laude), Didi Kersten.

Sevenum: Iris Laenen.

Someren: Luna Smits, Sam Smits.

Vianen (NB): Just Meijer.

Vlierden: Saga van Berkel, Niels Erps, Mijntje Rijkers, Myrthe Weemen.

Ysselsteyn: Tim van Dijck,  Sanne Janssen,  Thijs Nijssen.

 

Geslaagden Peellandcollege VWO – atheneum

Asten: Tim van Happen.

Bakel: Lieke van Helmond, Marijn Jonkers.

De Mortel: Ronja Förster.

De Rips: Yvon Velthoven.

Deurne: Els Aarts, Daan Bankers, Rick Berger, Bart Bouma, Stan Daniels, Dani Duiveman, Tessa Fleurkens, Joost Gerrits, Ellis Grove, Nino Hendrickx, Tijn Jacobs, Anouk Janssen, Finn Koot, Daan Kuijpers, Karlijn van de Laar, Luuk Lingbeek, Daan Matheij, Kayley Mc Ateer, Salma Msahli, Jinke Peeters, Merle Peeters, Clint van Ryt, Hans Stegehuis, Max Verbakel

Helenaveen: Mijntje van den Broek, Pouke van Dijk.

Helmond: Stacey Baboeram, Stijn Bax, Lieke Hartings, Kyra Merkelbach, Christian Tobisch, Loes van der Zanden.

Lierop: Fleur Dubbeldam.

Liessel: Juul van Hoof, Elke Sleegers, Inge van Stratum.

Meijel: Camiel Beerens, Maud Heldens, Niek Janssen, Jur Maassen, Bas van Rijt, Silke Schriks, Lieke Simons, Lianne Steeghs, Jens Trines, Eva Verheijen.

Milheeze: Vera Willems.

Ommel: Hilde Janssen.

Ysselsteyn: Lisa Janssen, Arjan Lijten, Leora Swinkels.

 

Geslaagden Peellandcollege VWO – gymnasium

Deurne: Maartje van der Burgt, Maja Mertens.

 

Geslaagden Alfrinkcollege Gemengde leerweg

Asten: Isa van Berkum, Vincent Bohnen, Laurens van Kempen, Yannick van de Meulenhof, Loet Mutsers, Chloë Peeters, Lara van Stekelenburg, Joep Verouden.

Bakel: Stan Curfs, Frederieke Hendriks, Aleksandra Putowska, Anouk Rooseboom (cum laude), Imke van der Schans, Huub van den Tillaart.

Deurne: Joey van den Anker, Sanne Bakker, Kim Beije, Linn Berkhout, Siem Beumer, Emma Boerenkamp, Tim Bots, Noor Channouf, Arif Bin Deraman, Meike van Dijen, Mara van Dijk, Nina van Dinter, Zara van Doorne, Marit van Gent, Lizzy van der Greef, Renate Groen, Storm de Groot, Ieva Gušcyte, Maud Harmsen, Teun van Heugten, Lisa van Hoek (cum laude), Meike Hoogers, Swen Hubers, Daan Janssen, Elise Karel, Maartje van Kessel, Lieke Kijk in de Vegte (cum laude), Indy Koppens, Jur van Lieshout, Tim Maas, Youri Maas, Giel Meulendijks, Niels van Montfort, Ilias Msahli, Niels Munsters, Teun Nooijen, Fenne Peeters, Niek Remmerswaal, Gijs van Rijt, Tygo Roozen, Linsey Slaats, Annemijn van Soest, Babette Swiggers, Jur Swinkels, Bram Tabor, Liv van de Ven, Danae Weekers, Evanna Welten, Stef Willemse, Teun de Wit.

Eindhoven: Finn van Hagen.

Griendtsveen: Sjors Maas.

Helenaveen: Wouter Berkers.

Helmond: Sjoerd van Bree, Joske de Gruyter, Jessy Slotboom.

Lierop: Juul Cuppen.

Liessel: Leon Aldenzee, Anouk Beekers, Nick Damen, Tije Kusters, Daan Smets, Mees Willekens.

Meijel: Niek Basten, Luc van Diepen, Fariba Ebrahimi, Nick Evers, Martijn Frerichs, Matz Heijmans, Kirsten Janssen, Jarno van Lier, Myrre Marres, Kane Mennen, Lars Timmermans.

Milheeze: Elena Freriks, Wilm Freriks, Pleun Hendriks, Just Kanters.

Neerkant: Lins Berkers, Tom Dhaene, Vera van de Pavert.

Ommel: Nine van Bussel (cum laude), Tuur van den Hoogenhoff.

Vlierden: Stijn Aldenzee, Mijke Hagelaar, Tigo van Rooij, Sanne Swinkels, Lotte van de Weijer.

Ysselsteyn: Luc Gevers

 

Geslaagden Alfrinkcollege Theoretische leerweg:

Asten: Tom van de Moosdijk, Pleuni Stet.

Bakel: Elke van Moorsel (cum laude).

Deurne: Oumnia Bouterfas, Jiri van Bree, Shania van Gog, Thijs Gorissen, Laureen de Groot, Oliwier Kulinski, Sara Sheikh, Lieke Smits, Yuliun Swiggers, Ralph Weijenborg.

Evertsoord: Amy Campers (cum laude).

Griendtsveen: Kyan Claessens.

Liessel: Nadia van Aarle, Thijs Aarts, Nienke van Bommel, Collin Sturmer.

Meijel: Mees van Enckevort, Bas Westerman.

Milheeze: Daan Gruijters.

Neerkant: Gitte Janssen, Milan Slaats.

Vlierden: Guusje van den Heuvel.

Ysselsteyn: Mike Kuenen.

- Advertentie -
Lees ook

Meest Gelezen