Nieuws uit de Regio

Vlaggen kunnen uit voor geslaagden Willibrord Gymnasium en IVO Deurne

Vorige week donderdag kregen de leerlingen van het Willibrord Gymnasium en een aantal van de deelscholen van IVO Deurne te horen of ze geslaagd waren voor hun diploma. Veel blije gezichten maar ook een aantal leerlingen dat nog niet is geslaagd. Zij krijgen kans om in het tweede of derde tijdvak alsnog het begeerde diploma te bemachtigen.

Bij het IVO Deurne is op het Alfrinkcollege 93% geslaagd tijdens het eerste tijdvak. Op het Peellandcollege 86% van de havoleerlingen en 95% van de vwo-leerlingen. Bij het Willibrord Gymnasium zijn er tien leerlingen die in het tweede tijdvak hun examen afmaken. In dit vanwege corona bijzondere examenjaar hebben ze de keuze om het examen te spreiden over twee tijdvakken. De lijst van alle geslaagden vind je onder de foto.

Deze diashow vereist JavaScript.

Geslaagden IVO Deurne Alfrinkcollege

Gemengde leerweg

Asten: Stijn Bankers, Ron Bastiaans, Milou Dwarswaard, Stan van Heugten, Lynn van Heugten,

Quinten van Horssen, Geesje Hurkmans, Karlijn van den Oever, Aukje van der Vleuten.

Bakel: Floor Adriaans, Davy Lathouwers, Huub Monster, Teun Roijackers, Mirthe van Welij.

Deurne: Dirk Aarts, Jasper Aarts, Bregje Aarts, Pien Aldenzee, Lissa van Amelsfoort, Casper Bax,

Meike Beijers, Nora Boerenkamps, Floris van den Boomen, Geert Bouwmans, Lana van Bree, Camilla

van Dinther, Vera van Doorne, Alena Gebska, Nicky Giesbers, Myke Hennekens, Alicia Holzken, Janne

Knijnenburg, Thijs Kragt, Joep van Lanen, Sanne Leenders, Tessa Louwers, Stijn Maagdenberg, Natalia

Malkinska, Daan Manders, Daan Manders, Sekriya Omar Ali, Jens Schets, Koen Steegs, Vera van der

Steijn, Danielle Veldhuisen, Suze Vriends, Julia Wijnen.

Griendtsveen: Vera Holtackers, Pieter Kanters.

Helmond: Janne Biemans.

Liessel: Pepijn Bloemen, Tim Crommentuijn, Ivan van Dooren, Julian Knaapen, Jur Mennen, Jimmy

Xu.

Meijel: Martijn van Asten, Sven Basten, Kevin Daems, Tom van Heugten, Bauke Hoefnagels, Elke

Joosten, Kim van Lieshout, Roel Sondagh, Rowan Strijbos, Jesse Strijbos, Luna van Tilborg.

Milheeze: Gert van Bommel, Hilde van de Mortel.

Neerkant: Loes Biemans, Siem van Enckevort, Wessel Janssen, Karlijn van de Ven.

Vlierden: Stan Coppens, Meike van Rooij.

Ysselsteyn: Fenne Geurts, Karlijn Gevers, Joey Hendriks, Marit Martens, Lotte Nijssen, Tom Thiesen.

Theoretische leerweg

Asten: Jesse Ghielen, Meike Groenen,

Deurne: Nick Aarts, Amina Amir, Rens van der Burgt, Femke Van Dijnen, Wiham El Idrissi, Malik

Elhussein, Jur Hubers, Zena Hussein, Sem Jöris, Nienke de Kimpe, Floor Lim, Stef Peters, Ruben

Welten.

Griendtsveen: Bente Fransen, Marit Strijbosch, Indy Vermeulen.

Liessel: Pien Vogels.

Meijel: Romy Martens.

Ommel: Fenne van Helmond.

Vlierden: Kayleigh Looijmans.

 

Geslaagden IVO Deurne Peelland College

HAVO

Asten: Marina Bernarts, Stijn Romberg, Laura Rutkowska, Esmée Slagmolen.

Bakel: Ian Christiaens, Ragi Divakaran, Daan Steenbergen, Janne van Stiphout, Jip Vereijken, Arnoud

Wilgers.

Beek en Donk: Novi Wieland.

Beringe: Ilse Vestjens.

Deurne: Quinten Aarts, Wout Aldenzee, Lieke Bladder, Nina Boerekamp, Michael Burgering, Floor

van Dam, Dion van Diest, Veerle Donkers, Femke Gerrits, Mart Geus, Judith Gijsbers, Nienke

Gloudemans, Kim van Gog, Kiara van Haandel, Marloes de Haas, Nadida van Hal, Suzan van Helmond,

Jorn van den Heuvel, Luc van den Heuvel, Daan Hilbrands, Rens Honings, Lizzy Hubers, Dani Kaag, Evy

van de Kerkhof, Mirthe van de Kerkhof, Femke van Kessel, Ko Knoppers, Wiktoria Konik, Julia Kruger,

Cédric Kruizinga, Nina van Kuijlenburg, Bart Kuunders, Britt Kuunders, Melissa van Lijssel, Bram

Manders, Marieke Manders, Romi Mennen, Gijs Mertens, Chenetty Mertowidjojo, Irma Meulendijks,

Daan Meulendijks, Tim van de Mortel, Daan Nouwen, Sam Peeters, Jelle Peeters, Pien Schildkamp,

Vincent van Someren, Sam van der Steijn, Ravi Strik, Minke Swiggers, Lana Swinkels, Jelle Swinkels,

Sjors Tielens, Iris Veldhuijzen, Sanne Verberne, Wout Verberne, Alicia Welten, Imke Willemse.

Evertsoord: Dirk Rovers.

Grashoek: Joep Goossens.

Helenaveen: Puck van Calis, Sam van Esseveldt.

Helmond: Anouk Blauw, Koen Boom, Rafael Dirks, Lex van Lieshout, Femke Raats, Yourie Vogels.

Liessel: Tim Driessen, Luc Friesen, Meike Geboers, Piet Kuijpers, Carlijn Timmers.

Meijel: Luc van Dijk, Jens van Dijk, Ries Gielen, Yuri Hoebergen, Roy van Lier, Fenna Steeghs, Sanne

Timmermans, Gesina Tittulaer, Suus Verheijen, Isa Volmer.

Milheeze: Dewi van den Heuvel, Milan Joosten, Sebastiaan van de Nieuwenhof.

Neerkant: Jim Dhaene, Femke Dielissen, Stan Seijkens, Rens Seijkens.

Ommel: Nancy Driessen, Kars Isbouts, Sandra Kusters, Anne van Zeeland.

Vlierden: Stijn van de Beek, Jorn Beijers, Lara van der Bolt.

Ysselsteyn: Emma Deters, Sophie Deters, Siem Janssen, Bas Jenniskens, Anne Konings, Isa Linders,

Teun Maas, Loes Rops.

 

VWO atheneum

Asten: Gijs Nooijen

Bakel: Daniek Gerrits, Niels van Lierop, Amber Seelen, Ries Spaan, Niels Steenbergen, Nienke

Sterken, Ties Vereijken

Deurne: Sjoerd Aarts, Claudia van den Berkmortel, Teun van den Broek, Ruud Brouwers, Fiona Dings,

Bas Gerrits, Isabelle Haazen, Bo van Ham, Fenne van Heugten, Stan Jacobs, Yorrick de Koning,

Valentijn Krijnen, Vera Kuijpers, Amber Kuunders, Fabiënne Lamper, Wout van Lierop, Jasmijn

Martens, Lucas van Montfort, Manou Rops, Thijs van der Steijn, Lotte Verbeem, Isa Verhees, Thijs

Verhees, Daan Willems

Griendtsveen: Tom Holtackers

Helenaveen: Siem Bakker

Helmond: Jop van den Broek, Noah Kiani, Esmay van Meel, Demi Meeuwesen, Nick Meulendijks, Tim

Schriks, Milou Willems

Liessel: Jowi van der Heijden, Lonneke Janssen, Sanne Klein Zieverink, Bas van de Mortel, Britt van

der Weerden

Meijel: Gió Faijaars, Gwen van Kimmenade, Eline Mommers, Tom van Rijt, Laura Verkoeijen, Kevin

Wiezer

Milheeze: Daantje Cremers, Marieke Cremers, Maud Stevens, Femke Verhoeven

Neerkant: Wesly van Eckendonk, Pierre Gielen, Nils Gielen, Eline van Rooij, Luna Snijders, Anne

Sonnemans

Ommel: Bregje Jansen

Vlierden: Sofie van der Heijden

Well: Ian Dijkmans

Ysselsteyn: Bente Linders

 

VWO gymnasium

Asten: Adriënne Koolen

Deurne: Evy van den Berg, Sander Du, Esther Ennenga, Lisa Tiemissen, Julie van de Ven

Griendtsveen: Boy Cox

Neerkant: Joey Sonnemans

 

Geslaagden IVO Deurne Hub van Doorne College

Basisberoepsgerichte leerweg

America: Stef Haegens

Asten: Jordy Baltussen, Lisa Dielissen, Sjoerd Hermkens, Laura van de Meulenhof, Dirk van Neerven,

Victor Verdonschot

Bakel: Rens Adriaans, Rob Crooijmans

De Rips: Alyssa Poels

Deurne: Ruud Bakermans, Stefano van Berkel, Riff van Bussel, Willem van Dijnen, Juselino Fanoembi,

Stan Gielens, Isa Goossens, Lian van Grunsven, Gina van den Heuvel, Rodi van der Horst, Lex Linders,

Levano Loverbosch, Evy Munsters, Devi Nuijens, Amber Peereboom, Loes Pieterse, Ramien Qassemi,

Wiktoria Siwierska, Sanne Vogels, Jari van der Vorst

Helmond: Tijmen van den Acker, Jordy Bierens, Nicole Boetzkes, Eline Claassens, Niek Deelen, Dean

Habraken, Ryan Hawinkels, Sander van Hulst, Xavier Karla, Sven van de Laar, Matthew Ophorst,

Chyenne Swinkels, Richard Verspaget, Chloë Vervoort, Soufiane Yahiaoui

Lierop: Boudewijn de Groot

Liessel: Linn de Jong

Meijel: Bas Kisters, Jeroen van Lieshout

Venray: Rick Philipsen

Vlierden: Max van Leeuwen

Ysselsteyn: Sanne Bruynseels

 

Kaderberoepsgerichte leerweg

America: Teun Haegens

Asten: Bjorn Gijsbers, Daan Sinneger, Jouri Strijbosch

Bakel: Fenne Bouw, Wim Jansen, Sylvana Ketelaars, Guusje van Kuijlenburg, Dani Trines, Danisha

Verhees, Rick Verhoeven

Deurne: Finn Bentum, Kelsey van Bussel, Yara van Dijk, Chanity Fanoembi, Micah Gielens, Jan van

Griensven, Remco Groen, Fenne van Hoof, Chelsey Huibrechtse, Demi Hurkmans, Jorn Jansen, Vera

van Kampen, Marieke Kanters, Guusje Kools, Anouk Kortooms, Abdulrahman Kouchha, John Linders,

Corwin Lüders, Yana Mennen, Daan van Moorsel, Nonnie Rosenberg, Dennis van der Schaaf,

Abdirrahman Sheikh, Fenne Snijders, Allyssa van de Ven, Janne Verberne, Phi Verbiest, Justin Wijnen,

Anouk Zijpveld

Griendtsveen: Carlijn Fransen

Helenaveen: Joost Beeftink

Helmond: Emy Bakker, Jesse Chambon, Fenne Claassens, Arne Copier, Tom Kouwenberg, Niek

Luijben, Ayaz Mamo, Renske van Nunen, Jorden van Os, Boaz Rutjens, Kim Smits, Sem Smits, Amber

de Visser, Ryan Watervoort

Lierop: Tino Kornuijt

Liessel: Lindsey Driessen, Iris de Groot, Jilke Kusters, Joey van der Pol, Demirhan Stoop

Meijel: Robin van Bree, Fenne van den Eijnden, Ruby Hendriks, Timo Hermans, Maud Hoebergen,

Maja Markowska, Sanne Thijssen, Demi Witteveen

Milheeze: Roy Dovens, Esri van den Heuvel

Neerkant: Meike van de Mortel, Lonne Thijssen

Ommel: Aniek Janssen, Lars Verhees

Vlierden: Bram Elbers

 

Geslaagden Willibrord Gymnasium

Benedikt Alting von Geusau

Bente Delmée

Stijn Geene

Jesse Gouvernante

Emma de Haan

Esther van Hoof

Nino Jacobs

Niels de Jongh

Sanne Kerkhofs

Sterre van der Klauw

Lisa Kuiper

Arthur Lier

Ilse Manders

Loes Meulendijks

Bart van de Mortel

Niels van Osch

Maartje Pirée

Sanne Pluister

Enzo Ragetlie (Cum Laude)

Thomas Timmermans

Lars Verspaij

Lucas ter Voert (Cum Laude)

Koen Weijgers (Cum Laude)

Daniël Wesseling

Jesse van der Westen

Lars Wijnhoven

Isa Wilms

Pien Wilms

Sjoerd Wolbers

Jeffrey Wuijtenburg

Pieter van der Zande

 

Leerlingen die geen toestemming hebben gegeven voor publicatie van hun naam, staan niet op de lijst.

Foto’s: IVO Deurne/Willibrord Gymnasium

 

Advertentie

Deze inhoud is geblokkeerd, accepteer cookies om de inhoud te bekijken.


Written by

The author didnt add any Information to his profile yet

Deze website gebruikt cookies om u de beste ervaring te geven. Ga akkoord door op 'Accepteer cookies' te klikken.